Doğal Bıttım Sabunu Agarta

Nar Doğal Bıttım Sabunu

Siirt’te has ve özel olarak üretilen bıttım sabununu sizlerde internet adresimizden sipariş vererek keşfedebilirsiniz. Üretici ve paketleyici firmanın adı, tescilli markası, adresi ve üretildiği yer: Düzen Biyolojik Bilimler Araştırma, Geliştirme ve Üretim A.Ş. Taylıeli Zeytin ve Zeytinyağı İşletmesi Burhaniye/BALIKESİR Tel : +90 266 416 45 67.

İngiltere prensi Prens Charles ‘tan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’e, ünlü sinema sanatçılarına kadar bir çok kişinin, ürettiği sabunları kullandığını belirten Sabun üreticisi Mehmet Dede, dünyada hızla yayılan ve ölümlere sebep olan domuz gribine karşı en etkili dezenfekte ilacın menengiç sabunu olduğunu söyledi.

Siyah noktaları temizliyor: Keçi sütü özlü doğal sabunlar düzenli kullanıldığında https://www.bittimsabunufiyati.club cildimizi derinlemesine temizliyor ve siyah noktalara karşı kalkan oluyor.

Sabunla ilgili ortaya çıkabilecek sıkıntılardan bir tanesi ise; sabun yapımında uygun miktarda kostik bıttım sabunu fiyatı kullanılmadıysa eğer sabunun içinde kalan kostiğin derinizi tahriş etme olasılığı olması.

Özellikle bebek emziren annelerin meme uçlarında oluşan yaraların hızlı bir şekilde iyileşmesinde etkili olan bıttım sabunu tekrar temizlemeye ihtiyaç duyulmadan anneler tarafından kullanılabilir.

Öncelikle ellerinizi ve sabunu ıslatınız, sabunu ellerinizde iyice yuvarladıktan sonra ellerinize bulaşan tuz eriyiğini el, yüz veya gerektiğinde tüm vucudunuza iyice yaydiktan sonra 3-5 dakika tuzun cildinize işlemesini bekleyiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*