Prens’in ‘Bıttım Sabunu’

Bıttım Sabunu Ile Saç Ve Cilde Karşı

Siirt’e özgü bir sabun olan bıttım sabunu faydaları saymakla bitmiyor. Hatta tam tersi şampuanlar sabuna göre saç derisinin ph’ına ve saç tellerinin yapısına göre formüle edilen maddelerden oluştukları için sık kullanım açısından daha uygun olabiliyor.

Yenimahalle merkez, Beştepe, Uğrak Kurs Merkezleri’nde devam eden kursta 70 kursiyer, farklı cilt tiplerine uygun, kişiye özel, butik, aromaterapik gibi 25 farklı çeşitte sabun üretiyor.

Bu kadar yararlı olan bir bitkinin gelelim saç için faydalarına.Saça doğal bir yumuşaklık veren bu sabun aynı zamanda saçınızın parlak bir görünüme sahip olmasına da yardımcı olur.

Doğal olan defne sabunu içerisinde hiçbir kimyasal madde bulundurmadığı gibi antiseptik ve antioksidan bıttım sabunu fiyatı özelliğe sahip olması ile sivilce oluşumunu önler cildinizin temiz ve nemli kalmasına yardımcı olur.

Böyle üretimi yapılan sabunlar piyasada çok uygun fiyatlarda satılırken orijinal hakiki https://www.bittimsabunufiyati.club bıttım sabunu ise diğer gerçek ürünler gibi taklitlerinden çok daha pahalıdır.

Hatta, anlatılanlara göre, 16. Yüzyıl’da hastalanan Fransa Kralı 1. François, Kanuni Sultan Süleyman’ın gönderdiği keçi sütüyle sağlığına kavuşuyor ve şimdilerde ise keçi sütü Avrupa’da özel sağlık marketlerinde satılıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*