Ardıç Katranı Sabunu’yla Cilt Bakımı

Ardıç Katranı Sabunu

Kullanımı: Günde en az iki kere olmak üzere; elde köpürtülerek sorunlu olan bölgeye 3 dakika bekletildikten sonra su ile durulanır. Bal ve tarçın harmanlanmasından elde edilen bu sabun, içeriğinde ki bal özleri ile sivilcelere, egzamalara, mantar ve diğer deri hastalıklarına karşı iyi gelir.

Gül Sabunu :Rahatlatıcı , canlandırıcı, cildi sıkılaştırıcıdır.Antiseptiktir.Vücuda ve ruha hitap eder.Aynı zamanda egzama, https://www.bittimsabunufiyati.club sedef ve kaşıntıya iyi gelir.Aroma terapi özelliği sayesinde sakinleştirir huzur verir.Tüm ciltler için uygundur.

Başta sivilceler olmak üzere, yağ bezeleri ve siyah noktaların giderilmesinde oldukça bıttım sabunu fiyatı başarılı olan ürün, doğal maddeleri nedeni ile saç için de harika bir seçenek.

Siirt, Mardin merkez ve ilçelerinde yetişen bıttım (menengiç) bitkisinden üretilen bu harika sabun bir çok ünlü tarafında da kullanmakta olup, bölgeyi ziyaret eden yabancı turistlerin de büyük rağbet gösterdiği bir ürün haline gelmiştir.

Çikolata Özlü Sabunu : İçerdiği özler bakımında zengin olan Çikolata Sabunu güzel ve etkileyicikokusuyla doğal bir rahatlama sağlar.Antioksidan özelliği olan Çikolata Sabunu hücreleri yıkıma uğratan serbest radikallerin zararlı etkilerini azaltan enzimler içermektedir.Aynı zamanda aromaterapi etkisi de bulunan Çikolata Sabunu tüm cilt tiplerinin kullanımı için uygundur.

Fakat kükürtlü su artrit, yüksek tansiyon ve düşük bellek kapasitesi gibi yaşa bağlı ikilemleri sabitleme amaçlı beslenme ile takviye olarak alınmaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*