Bıttım Sabunu Saçınızı Koruyan Formül

Thalia Doğal Bıttım Özlü Sabun 125 Gr

Saç Dökülmesi ve cilde faydaları olan doğal güzellik sabunu ile saçlarınıza tekrar kavuşun. Düzenli olarak kullanıldığında saçta meydana gelen dökülmeleri azalttığı, güzel koktuğu ve ilk yıkandığında dahi saçı sertleştirmediği belirtilmektedir.

Küçük bir atölyede ürettikleri bıttım sabununun, yabani fıstık yağından yapıldığını belirten Dede, sabunlarında herhangi bir kimyasal madde ya da https://www.bittimsabunufiyati.club başka bir katkı maddesi kullanmadıklarını, bu yüzden sabunun durulama ardından doğaya asla zarar vermeyecek şekilde tamamen kaybolduğunu söyledi.

Antiseptik özelliğinden dolayı tüm vücut parazitlerine ve mantar hastalığına karşı da faydalı bir ürün olan defne sabununun varisleri rahatlatması, ergenlik sivilcelerine iyi gelmesi, saç diplerindeki yara ve tahrişlere karşı etkili olması, derideki gözenekleri açıp rahatlatması, doğal kokusu ve antiseptik oluşundan dolayı evdeki dolaplarda kullandığında haşere barınmasını engellemesi gibi önemli faydaları bulunuyor.

olarak 2005 yılından bu yana ürettiğimiz Siirte özgü bıttım sabununu önce Siirt ve çevresine sonrada tüm Türkiyede tüketicisiyle buluşturan bir firmadır.

Cilt sorunlarında kimyasal maddelerden uzak, Katranın Antiseptik ve Anti Paraziter özelliği bıttım sabunu fiyatı ile cildinizi zararlı dış etkenlerden korur ve iyileşmesine yardımcı olur.

Organik Günler – Ülkemizde Güneydoğu Anadolu bölgesinde yetişen bıttım bitkisinden yani diğer bir adıyla menengiç meyvesinden elde edilen organik bir sabundur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*