Defne Sabunu Silifkesepeti Lezzetli Yöresel Ürünler

Defne Sabunu Ev Yapım (Adet) Defne Sabunu El Yapımı Gerçek Sabun

Zeytinyağlı defne sabununu; Migros Sanal Market Duş, Banyo kategorisinde bulabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz. Ben saç uçlarıma kullanıyorum içeriğinde zeytinyağı olduğu için gönül rahatlığı ile kullanmaya devam ettim.Sizler için bu yazıyı hazırlarken bıttım sabununun bilmediğim birçok faydasını da öğrenmiş oldum hiç şüphesiz kullanmaya devam edeceğim.

Türkiye defne ürünlerinde dunya birincidir ama sabun yapında kulaniln defne tohum yağı sandıldı gibi çok degildir tüm defne tohum yağı 150 ton civarinda turkiyede yarısı yurtdışına ihrac ediliyor gerisi tukiyede https://www.bittimsabunufiyati.club daha çok yağ olarak satılmakta yağlarında tümü saf değildir aktarlarda satılan defne yağları yuzlerce tonu geçmekte okadar yağ üretilmiyorki tek acıklaması var tağişli olduğu kısmende sabun yapında kulanılmakta.

Oldukça aktif bir şekilde hayatımızda yer alan temizlik ürünleri de, kimyasal içerikleri nedeni ile ciddi sağlık sorunlarını da beraberinde getirmektedir.

bıttım sabunu fiyatı deri hastalıkları, saç dökülmesi, ergenlik sivilcesi, akne, siyah nokta, saç kıran, kepek, mantar, egzama, dermatit, sedef gibi birçok hastalıkları önlüyor.

Buğday Sabunu : Hücre yenilenmesinde etkin olduğu ifade edilen buğday sabununun, içerisindeki A, D ve B vitaminleri ile pürüzsüz bir cilt görünümü sağlıyor, yara, yanık ve ciltteki güneş ve doğum lekelerini gidermede etkilidir.

Nar Özlü Sabunu :İçerdiği özler bakımından zengin olan Nar Sabunu,laboratuar ortamında elde edilen nar özü içermektedir.Nar sabunu cildi serbest radikallerer karşı koruyarak cilt dokusunun daha parlak,elastik görünmesini sağlar ve kırışıklıkların giderilmesinde etkili özü güçlü bir C vitamini 1 ve B2 vitamini nedenle de antioksidan ve ‘inti-aging’ özelliği bulunmaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*