Musa Dağı Defne Kokar

Defne Sabununun Faydaları Nelerdir?

Defne ağacının yaprağındaki yağlar ile üretilen defne sabunu, saçı besleyip kuvvetlendiriyor. Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir.

Bu sabunu kullanmadan önce bir çok doktor tafsiyeli ilaç kullandım ve iyi bir çözüm yolu benim için hiç olmadı aynı zamanda kullandığım ilaçların ileriki yıllarda yan etkilerini düşünemiyorum.

Doğal olduğu için daha alkali bir yapısı vardır ciltte kuruma yapabilir özellikle ilk iki hafta bu kuruluk ve saçta sertleşme bıttım sabunu fiyatı kişiyi rahatsız edebilmektedir bu sürenin sonunda saç ve saçlı deri alıştığı için rahatsızlık kalkmaktadır.

Sabun yapımında doğal olarak oluşan gliserinin, sabunun içinde daha çok yer almasını sağlamak için yeni satın aldığım sabun soğuk yöntemle yapılıyormuş.

Birkaç kullanımın sonunda, eğer kullandığınız Bıttım sabunu hakiki ise, saçlarınız https://www.bittimsabunufiyati.club sabuna alışacak ve tüm faydalar birer birer etkisini gösterecektir.

Piyasada satılan ve yansıtıldığının aksine, kimyasal yollarla üretilip doğal olmayan şekillerde renklendirilerek koku verilen fabrika yapımı sabun ve şampuanlara bir an önce veda ederek Siirt Bıttım sabunu ile buluşup saçlarınıza doğal ve canlı bir görünüm kazandırın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*