Bin Yıldır Kullandığınız Sabunları Hayatınızdan Çıkarmayın

Çam Katranı Sabunu, Katran Sabunu

Faydaları: Antiseptik özelliği sayesinde, deri hastalıklarında kullanılır. Gerçekten muhteşem bir ürün hemen hemen bu firmadan 8 çeşide yakin sabun aldik çocuğumun dünya para verip aldiğimiz ilaçrla yok edemediği sivilceleri yok etti saç larimiz canlandi helal olsun gerçekten sabun yapiyolar hakkini veriyorlar.

Gece yatmadan evvel yüzünüzü gül sabunu ile yıkayıp durulamak, gözeneklerinizi açar, cildinizi nemlendirir ve uyku öncesi yüz kaslarınızın rahatlamasını sağlar.

Daha açık bir şekilde söylemek gerekirse bir banyo veya duş esnasında bıttım sabunu kullandıktan https://www.bittimsabunufiyati.club sonra diğer başka bir gün şampuan sabun veya benzeri bir başka ürün tercih etmemek gerekir.

İşte bazı üreticiler bıttım sabunu üretiminde maliyetleri aşağı çekmek için bu kıymetli yağ yerine daha ucuz yağlar kullanarak sabunun orjinalliğini bozmaktadır.

Vücudu dinlendiren, canlandıran ve yumuşatan bu mucize sabunu ararken veya satın bıttım sabunu fiyatı alacakken Dalan sabunu diye ararsanız çok daha iyi sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Yaklaşık 12-16 saat boyunca kazandaki karışım kaynatılır bu sürenin sonunda sabunlaşma reaksiyonu sonlanır sabun toplanır sabunu daha sıcakken soğumadan yarı sıvıyken kazandan alınıp kaplara konulur kaplara konulan bıttım sabunları açık havada 3 gün boyunca bekletilir ortaya çıkan bıttım sabunları, bıttımlardan alınan yağlarla orantılıdı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*