Evde Duş Jeli Nasıl Yapılır?

Endemik Türler

Bıttım sabunu doğallığı simgeleyen faydaları ve cilt güzelliği için kullanılan en meşhur doğal sabunlar gurubunda yer almaktadır. Bu yüzden, tamamen doğal ve https://www.bittimsabunufiyati.club el yapımı olan Siirt Bıttım Sabununu kullanarak saçlarınızı güçlendirebilir ve doğallığın size neler sağladığını kendi gözlerinizle şahit olabilirsiniz.

Hiç biri gerçek menengiç yağının verdiği faydaları ve etkileri vermez menengiç yağından yapılan sabunların tamamı siirt iline aittir ve sadece siirt ilinde yetişmektedir.

Sadece bu özelliği ile bile, tek başına, sivrisineklerin neredeyse her yerde bulunduğu sıcak aylar boyunca ilaç dolabınızda bulundurmanızda fayda olan mükemmel bir sabundur.

Edit: sabredemediğim sabun,ilk kullanımda iyiydi evet,ama 3 ve 4. yıkamamdan sonra saçlarımı inanılmaz sertleştirdi.zaten kuru olduğu için saçlarım resmen keçe gibi oldu ve bıraktım.sonuç hüsran.bu da olmadı.

Hatta çoğu söylenenlerin aksine temizlenmemişlik hissine, ph dengesini bozarak ciltte kurumaya, alerjik reaksiyonlara, sırtta, bacaklarda ve kollarda sivilcelere bile neden olabilir.

Günümüzde dünyanın maruz kaldığı yapaylıktan tamamen korunmuş olarak doğal olarak üretilen Halep sabunu cilt üzerinde olumlu etkileriyle ünlü… bıttım sabunu fiyatı Kuru, yağlı ya da hassas tüm cilt tiplerine uyum sağladığı belirtilen bu üretim saçlar içinde eşsiz bir bakım ürünü olarak kullanıla geliyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*