Ardıç Katran Sabunu

Katran Sabunu

Özenle, dikkatle üretilmiş sabunlarımız hem gözleriniz hem de cildiniz için bir mucize olacaktır. Duşa girince saçlarınızı defne sabunu ile iyice köpürtüp 20-30 saniye bekletin ve iyice durulayın bu işlemi duştayken bir kaç defa uygulayabilirsiniz.

Farmasi Bıttım sabununu düzenli kullanmaya özen gösterin yani bir gün bıttım bıttım sabunu fiyatı sabunu kullanıp, ikinci gün şampuan ve 3. Günde bıttım sabunu kullanmayın.

Elma, armut, üzüm, şeftali, kiraz, muz, kavun, çilek, kayısı, limon şeklinde üretilen ve her birine has kokusuyla dikkat çeken meyve sabunları, 19. Yüzyılda Edirne’nin en önemli ticaret maddesiydi.

Muhtar Selahattin Yeter, bu evlerden birinin müzeye, kalanlarından önemli bölümünün pansiyona dönüştürüleceğini, yepyeni bir turizm yaklaşımıyla hizmet vereceklerini söylüyor: Misafirlerimiz bizimle süt sağacak, peynir yapacak, defneyi kaynatıp sabun yapacak.

Gül sabununu da firmalarının özenle imal ettiğini belirten Yılmaz, kendilerinde bulunan birçok sabun gibi gül sabununa da talebin oldukça fazla olduğunu ifade etti.

Bıttım sabununu düzenli kullanmaya özen gösterelim yani 1 gün bıttım sabunu kullanıp 2. gün başka https://www.bittimsabunufiyati.club bir ürün kullanmayalım bıttım sabununu sabırla kullanın kesinlikle faydasını göreceksiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*