Bıttım Sabunu Ve İnsan Vücuduna Faydaları

Organik Bıttım Sabunu Ile Saç Dökülmesine Doğal Çözüm

Bıttım sabunu Güney Doğu Anadolu Bölgesin’de ağırlıklı olarak Siirt ve Mardin yöresinde üretimi yapılan doğal sabun çeşitidir. Kullanıcılarımızın çevirilerle https://www.bittimsabunufiyati.club eklediği içeriklerde telif hakkı ya da kişiliğe hakaret vb. bulunuyorsa site yönetimiyle iletişime geçilmesi halinde gereği yapılacaktır.

Bu sabun internet satışıyla olup 12 tl ile ücretlendirilmektedir.bide kargo ile gönderiiliceği bıttım sabunu fiyatı için kargoda sizin tarafınızdan ödenecektir 8 tl yani toplam 20 tl.

Araştırmalarımız sonucunda defne sabununun en çok fayda ettiği saç, yüz ve cilt üzerinde bıraktığı etkiler ile beraber defne sabunun zararları hakkında da bilgiler toparladık.

Thalia Yosun Özlü Saf Sabun Selülit Ve Cilt Bakım Sabunu Ürününün üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.

Karanfil Sabunu : Canlandırıcı ve antiseptiktir.Bedenin ve zihnin yorgunluğunu giderir.Hassas ciltlere önerilmez.Vücut bakımında arınma ve tazelik sağlar.

Deriye ıslak uygulandığında, gün boyu çalışan tuz görünmez bir koruyucu tabaka bırakarak ter nedeniyle oluşan bakterilerin kokusunu önler ve cildinizin gözeneklerini tıkamadan taze ve temiz kalmasini sağlar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*