Sarı Bıttım Sabunu

Siirt’e Has Bıttım Sabununu Keşfedin

Yüzde 100 doğal içeriği ile cildi ve saçları besler. Hamile bayanların göğüslerine uygulayacakları nane sabunu köpüğümasajı anne sütünü arttırır Saçları gürleştirir ve kuru saçlar için önerilir.Tahriş olmuş ciltlerin onarılmasında faydalıdır.

Bir önceki yazımız olan Harems Kayısı Sabunu başlıklı makalemizde harems kayısı sabunu, kayısı sabunu ve kayısı sabunu faydaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Siirt yöresine ait olan Siirt Bıttım Sabunu akne adı verilen ve hem bayanlarda hem erkeklerde görülebilecek https://www.bittimsabunufiyati.club küçük yara izlerini tedavi eder ve cildimizin daha sağlıklı bir görünüm içerisine girmesine yardımcı olur.

Bu yörede çıkarılan, antiseptik özelliğine sahip defne yağları, Avrupa ve Amerika ülkelerine ihraç edilmekte, bu ülkelerdeki ünlü firmalarca, ilaç ve kozmetik ürünlerinde kullanılmakta ve bu ürünler dünyanın dört bir yanında en pahalı kozmetik ürünler arasında beğeni ile talep edilmektedir.

Hakiki bıttım sabunu siirt iline aittir ve hakiki olan bıttım sabununu bulmak oldukça zordur çünkü piyasada bıttım sabunu bıttım sabunu fiyatı adı altında yüzlerçe çeşit bıttım sabunu satılmakta ve bunların hemen hemen hiç biri bizlere güven vermiyor.

Bakterilere karşı korur: Keçi sütünün pH seviyesi cildimizle benzerlik gösteriyor ve bu özelliği sebebiyle cildimizi kimyasal maddeler ve bakterilere karşı koruyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*