Mehmet Aydın Zeytinyağlı Defne Sabunu 900 Gr Fiyatı

Müftüoğlu Zeytinyağlı Defne Banyo Yorumları

En doğal ürünlerden olan defne sabunu Hatay’ın meşhur ve en bilenen ürünlerinden birisidir. Kızılcam, karaçam ve anadolu karaçamı gibi çam türlerinin gövde ve dallarının kapalı fırınlarda yavaş yavaş akılarak şurup kıvamında siyah renkli bir sıvı elde edilir ki buna katran denir.

Saç dökülmesi çoğu zaman bir çile haline geliyor ve saç dökülmesini yaşamadan ne olduğunu piskolojik olarak neler yaşattığını anlamak çok zor tabiki saçlarınızı seviyorsanız bu dediklerim saç dökülmesi asırlardır var fakat çözümü henüz bulunamamıştır.

Ve mümkün olduğunda saçımızı 2 günde bir yıkayalım çünkü bıttım sabununda bıttım yağının en azından bir gün saç derimizde kalması lazım bıttım sabunu kullanım tavsiyeleri işte bu kadar basit yan ürün olmayacak iyice saç derisine masaj yapılacak bunlara uyduktan sonra kesinlikle bıttım sabunun faydasını göreceksiniz.

Ergenlik sivilcesi olarak tabir edilen yüz ve çevresinde çıkan sivilcilerden ve siyah noktalardan kısa zamanda kurtulmak için bıttım sabunu fiyatı en kesin çözüm yoludur.

Etiketi, şekli, rengi ve kokusu birçok ek işlemlerle albenili hale getirilmiş, hammadde maliyeti minimize edilmiş, kim bilir hangi yağlarla ve kimyasalları üretilmiş fabrikasyon sabunlara karşı bilinçlenme, inadına DOĞAL SABUNdur.

Eski zamanlardan beri kullanıla gelen bıttım sabunu, günümüzde de artık yavaş yavaş https://www.bittimsabunufiyati.club bölgesinden çıkmış ve şehirler arası bir popülerlik kazanmaya başlamıştır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*