Misbahçe Doğal Bıttım Sabunu ( 170 Gr )Misbahçe Doğal Bıttım SabunuNektar Organik

Doğal Bıttım Sabunu 4′ Lü Paket

Hayvansal yağlar, boya, alkol, sertleştirici vebenzeri hiçbir katkı maddesi içermez, tamamen doğaldır. Kimi ürteticiler, bu sabunun üretiminde https://www.bittimsabunufiyati.club maliyeti azaltmak amacıyla bu değerli Bıttım bitkisinin yağı yerine zeytinyağı, defne yağı gibi başka yağlar kullanmaktadır.

Mardinli sabun ustası Mehmet Dede, saç dökülmesine karşı bıttım sabunu, cilt hastalıklarına badem sabunu, domuz gribine karşı da en etkili çözüm olarak menengiç sabunu kullanılmasını tavsiye ediyor.

Saç dökülmesini azaltıp yeni saç çıkaran bir özelliğinin olması, saç konusunda sıkıntı yaşayan insanların kolaylıkla başvurabileceği hem sağlıklı hemde ucuz bir yöntemdir.

Bu nedenle bıttım sabununu kullanmak ve hayata dahil etmek, zararlı bakterilerinden bıttım sabunu fiyatı de temizlenmenin en güzel yollarından bir tanesini oluşturmaktadır.

Doğal portakal yağı katkılı El ve vücut sabunu Yağlı ciltler ve yağlı Saçlarda kesin etkilidir selüloitli bölgelere masaj yapılarak selüloitlerin azaltılması sağlanır Portakal çiçeklerinin nefis kokusu yorgunluğu giderir ve sinir bozukluklarına iyi gelir Zihin beden ruh titreşimlerini birleştiricidir Cildin güzel olmasını sağlar Yara ve yanıkların tedavisinde kullanılır Cildi sıkılaştırır Sivilce ve akneleri kurutur Tonik olarak kullanılır Canlandırıcı, rahatlatıcı ve antidepresandır Cilde parlaklık verir, neşelendirir.

İçeriğindeki A ve E vitaminleri, faydalı minareller ve hücre yenileyici özelliği ile akneleri temizler, cildin nem oranını koruyarak canlılık ve parlaklık verir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*