Meşhur Bıttım Sabunu Faydalarına Tanık Olun

Bıttım Sabunu %100 Doğal

Son zamanda en yaygın şekilde kullanılan ürünlerin başında ise Bıttım Sabunu yer alıyor. Bıttım sabunu cilde nasıl kullanılır sorusuna ise, günde 1 defa ılık su ile ıslattığınız cildinizde köpürterek masaj uygulamanız ve bol ılık su ile durulamanız yeterli olacaktır.

En güzel artılarından biri de, eğer saçlarınız yağlı ise, daha uzun sürede yağlandığını ve zamanla saç derinizin yağ dengesinin normale döndüğünü görecek olmanızdır.

Kozmetik sanayinin gelişmesiyle sadece temizlik maddesi olmaktan çıkıp, özel formüller ve kokularla farklı özellikler kazanan sabun, gençlik, güzellik ve pürüzsüz bir cildin en doğal kaynağı haline geldi.

Bıttım sabununda pahalı bıttım yağı yerine zeytin yağı, pamuk yağı vb hammaddesi ucuz olan yağlar kullanılarak bıttım sabunu fiyatı ne yazık ki böyle kıymetli bir ürün adı kötülenmekte; dolayısıyla gerçek üreticileri üzmektedir.

BİTKİSEL KOZMETİK ANSİKLOPEDİSİ içerisindeki yüzlerce kişisel bakım ürünleri, bitki özlü kremleri,bitksel losyonları, nemlendiricileri,onarıcı kremleri ve bitkisel https://www.bittimsabunufiyati.club losyonları, hiçbir teknik makina kullanmadan ve hiçbir teknik destek almadan BİTKİSEL KOZMETİK ANSİKLOPEDİSİ yardımı ile tekbaşınıza imal edebilirsiniz.

Ben bayadır kullaniyorum sacımın ön kısımları çok ince yaglandigi icin baslamistim kullanmaya.tavsiye kisa saclar cikti kuaförüm bile şaşırdı.Gürleşti artık Üst ön tarafı saçlarımın.Ama her banyoda 1 kez ilk onunla ön kısmı yıkıyorum ovarak.durulayıp sampuan yapıorum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*