DATÇA ZEYTİNYAĞLI DEFNE SABUN Datça Mesudiye Özler Köy Ürünleri Bal Badem Zeytinyağı

Bıttım Sabunu

Apollon ve Dafni, Antik Yunan mitolojisinde anlatılan bir destandır. Sabun üretiminin 12. yy’da başlandığı İngiltere’de bıttım sabunu fiyatı ise, 1622 yılında I. King James, sabun üretim tekelini yılda 100 bin dolar karşılığında bir sabun yapımcısına verdi.

Adaçayı Sabunu : Canlandırıcı,antiseptik,anti-selülit özelliklere sahiptir.Cildi derinden https://www.bittimsabunufiyati.club temizler.Yağlı ciltlerin sorunlarında etkilidir.Hassas ciltlere önerilmez.

Bıttım sabunu faydaları içerisinde deriyi yumuşatması ve derinin yumuşaması sonrasında aldığı oksijen sayesinde daha dinç ve daha canlı görünmesine yardımcı olur.

Aktif vücudun kıllı bölgelerinde gelişen ve çok sorunlu kurtulmak olduğunu.Ancak, katran sabunu yardım sık kullanımı hastalığın belirtileri ortadan kaldırır.

İçeriğinde bulunan cilt besleyici yağ asitleri sayesinde cildinizi nemlendirir, canlandırır ve peeling etkisi ile ölü hücrelerden arınmasına yardımcı olur.

Pirinç Özlü Sabunu: İçeriğindeki pirinç proteini ile cildi güzelleştirir ve cilde sadelik kazandırır.Cilt kırışıklıklarının giderilmesine ve yaşlanmaya karşı etkilidir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*