Online Yöresel Ürün Siparişi

Defne Sabun

Egzama en zor cilt hastalıları arasında yer almaktadır. Nane Sabunu : Canlandırıcı ve anti-selülit özelliklere sahiptir.Rahatlatan ve uyaran etkisinin yanında cildi dezenfekte eder.Hassas ve kuru ciltlere önerilmez.

Salyangoz salgısı, içeriğinde bulunan ve cilt için hayati önem taşıyan allantoin, zengin protein, vitamin ve doğal bitki özleriyle tüm mistik etkilerini bizlere sunar.

Doğallık herşeydir ve bunu en eski tarihi çağlardan beri uygulayan insanlarda tek bir hastalık yaşanmamış ve hemen günün imkanları ile doğal yollardan tedavi aranmıştır.

Daha da detaylandıracak olursak çam katranı, Pinus sp. türü çam ağaçlarının dal, gövde ve kök odununun kuru şekilde yakılması ile bıttım sabunu fiyatı elde edilen şurup kıvamında, kırmızıya çalan siyah renkli, keskin ve özel kokulu, baharlı ve yakıcı, lezzetli bir sıvıdır.

Hatta çoğu bilgilerin; örneğin, hangi bitkinin hangi hastalığa iyi geldiği günümüzde hala geçerliliğini koruyan, çoğu bilimsel metotlarla da kanıtlanmış doğrulardır.

Bitki ve otlardan elde edilen yağların burun, ciğer doğrudan ve deri tarafından vücuda alındığını https://www.bittimsabunufiyati.club kabul edersek bu sabunların süs olmaktan çıkıp, doğal ilaç işlevi üstlendiğini de görürüz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*