Hatay Yöresel Ürünleri

Mehmet Aydın Zeytinyağlı Defne Sabunu

Hatay’ın Meşhur Mehmet Aydın Doğal Zeytinyağlı Defne Sabunları. Ek malzemeler (isteğe bağlı): 2 ampul E vitamini veya 1 tatlı kaşığı E vitamini yağı, 1 tatlı kaşığı bitkisel gliserin, 1 tatlı kaşığı karbonat, İngiliz tuzu veya deniz tuzu.

Akdeniz Bölgesi`nde en çok Hatay’da yetiştirilen defnenin yaprakları Avrupaya ihraç https://www.bittimsabunufiyati.club edilmekte ve Avrupa ülkelerinde ilaç ve kozmetik sanayinde kullanılmaktadır.

Kargoda oluşabilecek sorunlara müdehale edebilmemiz için kargo paketinizi görevlinin yanında açarak kontrol edip olası hasarlı, uygun olmayan ve mazeretsiz gecikmeli teslimatı lütfen fotoğraflayıp belgeleri ile bizlere gönderin.

Bıttım Sabunu: Egzama, mantar, ergenlik sivilcelerine, saç diplerindeki yaralara karşı çok etkili olduğu belirtilen bıttım sabunu fiyatı bittim sabunu, saç dökülmelerinde ve saçların yağlanmasının önlemesinde etkin olarak kullanılır.

Rivayete göre faydaları çok eski dönemlerden itibaren keşfedilmiş olan menengiçin reçinesinden, kuşların yaralarını iyileştirmek için faydalanılırmış.

Cildi deri ölü hücrelerden arındırarak, kahverengi cilt lekelerini ve kızarıklıkları azaltır.Derinlemesine temizlediği için siyah nokta ve akne gidericidir.Cilde pürüzsüzlük kazandırır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*