%100 Doğal El Yapımı Defne Sabunu

Defne Sabunu Ile Gelen Başarı

Defnenin meyvelerinden elde edilen yağ ve zeytinyağının bir araya gelmesi saç dökülmesi ve yaralara çare oluyor. Bu kutsal ağaç antiseptik, https://www.bittimsabunufiyati.club antioksidan yani bakteri ve mikropları yol edici özelliği ile hem güzellik hem de sağlık açısından önemli bir bitki olmuştur.

Sivilce ve yüz üzerinde siyah noktalar.bıttım sabunu fiyatı iyi, yağlı ciltler için çok iyidir parlaklık kaldırır, gözenekleri sıkılaştırır.Aynı zamanda, harika akne ortaya çıkmasını önlemek, deri yüzeyi dezenfekte olup.

Firmamız Antakya’nın bilinen yöresel el yapımı sabununu 33 yıllık tecrübemizle geliştirip, çeşitlendirip ortaya çıkan bu ürün çalışmalarımızı sizlerle paylaşmak isteriz… Sabunlarımız %100 Türk Malı ve El Yapımı olup üretim , üretim standartlarına uygun olarak yapılmaktadır.

Bıttımlar bir gün daha sıcak ortamda bırakılıp yağının tamamen süzülmesi sağlanır fakat bıttımlardaki yağın tamamı ayrılmadığı için bıttımlar için farklı bir denenir.

Saçların köklerden temizlenerek beslenmesine ve incelen saç tellerinin yeniden güçlenerek kalınlaşmasına,tüyleşmiş saç tellerinde kalınlaşma sağlamaya yardım eder.

Bu sabun saf bir şekilde doğal yollar ile üretimi yapılan, Siirt’te kesin olarak yerel halkı tarafından itina ile hazırlanan bıttım sabunu bugün birçok evin, banyosunda bulunmaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*