Doğanın Mucizevî Hediyesi

Doğal Bıttım Sabun Formülü..yapımı..yapılışı..

Siirtte yetişmekte olan bıttım sabunları şifa dağıtmaya devam ediyor. Bıttım sabunu egzama ve mantar oluşumunuda https://www.bittimsabunufiyati.club engeller yok eder içeriğindeki mikrop öldürücü madde ile bütün cilt sorunlarınıza sabunumuzu kullanabilirsiniz.

Evde olmanın verdiği huzuru ve mutluluğu biliyoruz ve evinizdeki her odayı daha konforlu, pratik ve şık bir hale getirmek için size binlerce ürün seçeneği sunuyoruz.

Bu ekonomik ve manevi olarak tatmin sağlayan ürünlerden biri de bıttım sabunu Tamamıyla doğadan, hiçbir şekilde sentetik bıttım sabunu fiyatı olmayan özelliğe sahip bu sabun, her yerde bulunabilmekte üstelik fiyatı niteliğine göre gayet ucuz olmaktadır.

Samandağ Kaymakamı Süleyman Özçakıcı, üç yıl önce iki köyde turizmi canlandırmak, köylülere ek gelir yaratmak amacıyla ‘Defne Yolu’ projesini hazırladı.

Çünkü dış ortamdan saçımıza yapışan toz ve kir gibi maddeler saçların sağlıklı yapısını bozarak donuk ve mat görünmesine, zor şekillenmesine ve koparak dökülmelere yol açabiliyor.

Antiseptik (mikrop öldürücü) özelliğinden dolayı deri hastalıklarının pek çoğuna, egzamaya, mantara, ergenlik sivilcelerine, saç diplerindeki yara ve tahrişlere karşı da çok etkilidir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*