Mehmet Aydın Defne Sabunları L Defnenin Mucizevi Dokunuşu

Özel Bıtım Sabunu

Siirt Bıttım Sabunu İle Saç Dökülmesine Doğal Çözüm. Özellikle Güneydoğu’da halkın arasında farklı birçok bitkisel https://www.bittimsabunufiyati.club tedavide yararlanılan bıttımın yağlarının kullanılmasıyla meydana getirilen sabuna ise bıttım sabunu adı verilir.

Sık yıkamak saçlı derinin koruyucu lipid tabakasını bozarak saç derisinin kurumasına, saçın nemini kaybederek kırılmaya yatkın hale gelmesine ve saç dökülmesine neden olabiliyor.

Bir sabun doğal olduğu sürece, bir şampuan doğal olduğu sürece ya da yediğimiz yemeklerin tümü doğal olduğu sürece biz insanların gereksinim duyduğu tüm mineralleri bu şekilde sağlayabiliriz.

Çam katranı sabunu, 1900’lü yılların başından bu yana, cildi yatıştırıcı özellikleriyle vücut sabunlarında, şampuanlarda, yağlarda ve yüz temizleyicilerde kullanılmaktadır.

Kişisel temizliklerine düşkün olan Mısırlılar, deri hastalıklarından korunmak için, hayvan ve sebze yağları ile alkalinli tuzdan elde edilmiş sabunsu bir maddeyle yıkanıyorlardı.

Defne ağacının meyveleri kaynatılarak defne yağı elde edilir Defne sabunu bu yağdan yapılır Derideki gözenekleri açmada, saçlardaki kepeklenmeye, sivilcelere, egzema, mantar ve deri hastalıklarına karşı çok etkilidir Saç köklerindeki hücreleri canlandırır ve saçınızı güçlendirir,Çevrenin ve kimyasal temizleyicilerin etkileriyle oluşan kepeklenmeyi yok eder,Ölü hücrelerin ciltten atılmasını hızlandırırken, sivilce, kırışıklık ve istenmeyen bıttım sabunu fiyatı yağlanmaların oluşumunu azaltır Saç dökülmesi, kuvvetsizliği, kepeklenmesi durumlarında çok başarılı bir bitkisel üründür Terletici ve antiseptik özelliklere sahiptir Saç ve kafa derisi tedavilerinde kullanılır Defne yaprağı yağı, cildi yumuşatır ve saç uzamasında etkilidir Ciltte ve saçlarda dengeleyici ve besleyici özelliğe sahiptir Uzun süreli kullandıkça pırıltılı bir cilde ,kuvvetli ,canlı ,parlak saçlara sahip olacaksınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*